İçeriğe geçÖrgü tulum modelleri

Merhabalar sizlerle hoşonuza gidicek pek cici tulum modelleri paylaşmak adına bir sürü görsel toparladım. Çok severim örgüyü özellilke bebekler için hem sıcak tutan hemde pek şirin görünmesi enerji verici.İp cinsini tabi ki tercih edebilirsiniz, bazı bebeklerin alerjisi olabiliyor ip tercihinizi siz belirleyerek başlayabilirsiniz mesela👶

Şişle hiç örgü örmeyenler için tığ işi örgü tulum

Düz örgü tekniğiyle bir tulum örerek üzerine işlemeler ve figürlerle modele hareket kazandırıp sevimli bir şeyler ortaya çıkarmak mümkün. Bebişlerimiz mutlulukla giyer bilirsiniz çocukların çok sevdiği kahramanlar vardır ve bazen gece dahi üzerlerinden çıkarmadan onunla uyumak isteyebiliyorlar.

Reglan kol çalışılan tulumda gövdesi düz örgü kollarında bir düz & bir ters örülerek iki sırada bir düzün üstüne ters tersin üstüne düz örerek bunu her iki sırada bir değiştirerek örülen beyaz tulum efsane güzel olmuş.

Dışarı çıkarken mont gibi giydirebileceğiniz bir model takımlayarak atkı, bere, şapka, patik gibi hatta tulumun içerisine ince polar bir astar yaparsanız gönlünüz rahat bebeginizde sıcacık yumuş yumuş olur.(bu arada bebek diyincede içim bi kaynadı olsa da mıncırsak biraz👶😍)

Tarih:Örgü modelleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir